forbot
    HIDROSTER

ID: 2631: 19216
    A készletben
    Reconfirm the price with seller
    0UAH
    Do you have any questions about the product/service?
    Please, leave your inquiry and company manager will contact you.
    Magyarország, Veresegyház
    Leírás
    Fő termékünk a HUNISTER márkanevű magyar szabadalom alapján előállátott folyamatos üzemelésű hőkezelő konzervipari berendezés. Melynek korszerűsített továbbfejlesztett változatát HIDROSTER márkanéven gyártjuk. A HIDROSTER tervezése, kivitelezése,műszaki és technológiai fejlesztése, karbantartása, felújítása és telepítése. Ez a berendezés hús-, zöldség- és gyümölcsalapú készítmények sterilezését végzi. Gépünk alkalmas hengeres vagy kissé szögletes alakú dobozos vagy üveges termékek hőkezelésére, amelyet 100°C feletti hőmérsékleten (maximum 134°C) és maximum 2,4 bar nyomáson végez. A különösen pontos nyomásviszonyokat és hőmérsékleteket a berendezés felépítése és világszínvonalú számítógép vezérlése biztosítja. A magyarországi konzervipar összes jelentős gyárában ezen a gépen hőkezelik a készétel, különböző húskészítmény, zöldborsó és kukorica, bab konzerveket, valamint a bébiételeket is.
    Contact the seller
    HIDROSTER
    View also áruk kategóriák "Berendezések ( felszerelések , eszközök , gépek ) a konzervipar számára"
    miatt
    by the goods
    Your message must contain at least 20 symbols. The message must not be more than 2000 symbols.
    Nincs kitöltve a kötelező mező
    Helytelenül be van töltve a mező
    Compare0
    ClearKiválasztott poziciók: 0